yetkili servis adresi

Sunny Servisi

Sunny Servisi Sunny servisi olarak, Sunny marka televizyonlarınızda ve diğer tüm cihazlarınızda meydana gelen bütün arızaları anında çözüyoruz. Gerekli olan bütün parçaları orijinal olarak sizlere sağlıyoruz. LCD, Plazma gibi çeşitli televizyon türlerinizde de sizlere hizmet verdiğimizin altını çizmek istiyoruz.

Konya sunny yetkili servis olarak hizmet veren firmamız, alanında başarılı ekiple beraber çalışmaktadır. Bundan dolayı kalitemiz her geçen gün artacağı için, sizleri de aramızda görmek isteriz. Televizyonunuzun arızasına göre tamir işlemini gerçekleştiriyoruz. Eğer, arıza atölyeye götürülmeyecek kadar küçük ise, hemen bulunduğumuz alanda televizyonunuzun tamirini gerçekleştiriyoruz. Bu şekilde hem sizler de Yetkili sunny servisi firmasının nasıl çalıştığını gözlerinizle görüyor hem de tamir sonrasında cihazınıza kavuşabiliyorsunuz. Kesinlikle kaliteli bir hizmet için bizi tercih etmenizi öneriyoruz.

Sunny yetkili servis konya

Sunny yetkili servis firması, televizyonlarınızın arızları noktasında kafanızda hiçbir soru işareti bırakmayacak. Kısa süre içerisinde arızalarınızın tarafımızdan çözüldüğünü görebileceksiniz. Bizlerden daha donanımlı bir firma ile karşılaşmayacağınızı garanti ediyoruz. Servisimiz, dilediğiniz her yerde sizlerle beraber! Sizlere sadece bir telefon uzaklığındayız! 0332 233 40 77

Konya sunny servisinden nasıl hizmet alabilirsiniz?

Firmamızdan hizmet almak için yapmanız gereken tek şey, telefon numaralarımızdan ya da mail adreslerimizden bizlere ulaşmak. Oluşturduğunuz arıza kaydından sonra, ekip arkadaşlarımız en kısa süre içerisinde bulunduğunuz yere gelerek sizlere eksiksiz bir çözüm sunacak! Bizlerden memnun kaldığınızda ise, sürekli olarak televizyon arızalarınızda bizler ile çalışmak isteyeceksiniz! Her zaman her yerde sizlere hizmet vermekten gurur duyarız!

Sunny servisi, Durukan Teknik


İlginizi çekecek bir başka yazı
ara kısa

Led Tv Tamiri »

Konya Yetkili Servisi

Durukan Teknik aşağıda yer alan markaların Konya'da tek Yetkili Servisi olarak hizmet vermektedir.
Lütfen kendilerini yetkili servis diye tanıtan özel firmalara itibar etmeyiniz.

SUNNY Yetkili Servisi elton Yetkili Servisi intum Yetkili Servisi HI-level Yetkili Servisi sheen Yetkili Servisi HUGIN Yetkili Servisi goldmaster Yetkili Servisi axen Yetkili Servisi woon Yetkili Servisi conti Yetkili Servisi ICF Yetkili Servisi

Konya Yetkili Servisi telefon numarası - 0332 233 40 77 (cep & whatsapp: 0507 480 58 60)