yetkili servis adresi

Elton Tv ve Led Tv garantisi

Elton Tv ve Led Tv garantisi Elton marka televizyonların garantisi nasıldır? Markayı ilk defa duyanlar için bilgi vermek istedik. Elton markası yerli üretim yani Türkiye’ye ait bir markadır. Sunny dediğimiz de sanırım bir çok kişi daha çok tanıyacaktır. Elton tv ve led tv garantileri sunny markası garantisi altında yer alır. Sunny’nin alt markası içinde yer alan bir ürün grubudur.

Aldığınız Elton tv garantisi için sunny yetkili servisinde ücretsiz hizmet alabilirsiniz. Sunny yaptığı anlaşma ile Türkiye’de çok geniş bir satış ağına sahip olan A101 marketlerinde Elton tv ve Led tv ler satılmaktadır. Kalitesi bakımından, ücret ve performans açısından oldukça iyi olan Elton televizyonlar A101’lerde büyük talep görmektedir.

Konya’da Sunny için tek yetkili servis olan Durukan Teknik elton markalarında yetkili servisi konumundadır. Aldığınız ürün ile ilgili ne şikayetiniz var ise ilk aramanız gereken yer yetkili servisler olmalıdır. Garanti kapsamın da Elton tv ücretsiz olarak montaj ve tamiri yapılır. Bunun dışında yetkisi olmayan diğer servislerde yapılması garanti kapsamı dışına alınmanızı sağlar ve mağduriyet yaşarsınız.

Elton tv, Led tv garantisi Konya Yetkili Servisi

Durukan Teknik, 0332 233 4077

İlginizi çekecek bir başka yazı
ara kısa

Buzdolabı servisi Konya, 0332 233 40 77 »

Konya Yetkili Servisi

Durukan Teknik aşağıda yer alan markaların Konya'da tek Yetkili Servisi olarak hizmet vermektedir.
Lütfen kendilerini yetkili servis diye tanıtan özel firmalara itibar etmeyiniz.

SUNNY Yetkili Servisi elton Yetkili Servisi intum Yetkili Servisi HI-level Yetkili Servisi sheen Yetkili Servisi HUGIN Yetkili Servisi goldmaster Yetkili Servisi axen Yetkili Servisi woon Yetkili Servisi conti Yetkili Servisi ICF Yetkili Servisi

Konya Yetkili Servisi telefon numarası - 0332 233 40 77 (cep & whatsapp: 0507 480 58 60)