yetkili servis adresi

Durukan Teknik Kurumsal

Durukan Teknik, yılların tecrübesi ile her zaman en kaliteli hizmeti sunmaktan asla vazgeçmemiştir. En büyük çabamız sizin ve ailenizin, ev veya iş yerlerinizde huzur dolu ve rahat, sorunsuz bir şekilde olmanızdır. Durukan Teknik her türlü beyaz eşyanız ve klimalar için bakım, tamir, montaj, demontaj vb tüm servis hizmetlerini sunmaktadır. Durukan Teknik bünyesinde, Yetkili Servisi ve Yetkili Bayii olduğumuz markalar; HUGIN yeni nesil yazar kasa Yetkili bayii ve HUGIN Yetkili servisi, CONTI Yetkili servisi, ICF Ankastre Yetkili servisi, SUNNY Yetkili servisi, AXEN Yetkili servisi, WOON Yetkili servisi, SHEEN Yetkili servisi, , HI-LEVEL Yetkili servisi Küçük ev aletleri, Beyaz eşya ve Elektronik, led tv Yetkili Servisi KONYA - Durukan Teknik - 0332 233 40 77 (0507 480 58 60)

konya klima servisi durukan

Durukan Yetkili Teknik Servis

Kurumsal yapımız ile siz değerli müşterilerimize en hızlı yoldan ulaşıyor, sizin için en uygun fiyat teklifi ile ihtiyaç duyduğunuz servis hizmetini garantili sunuyoruz. Çünkü vaktinde ve en doğru çözümler ile işimizi profesyonel yapıyoruz.

Alanlarında uzmanlaşmış teknik ekibimiz ile Konya'da her bölgeye beyaz eşya, klima için servis, bakım, tamir işlemleri en uygun fiyat sunularak yapılır. Durukan Teknik olarak lütfen ismini ilk kez duyduğunuz veya kurumsal bir kimliğe sahip olmayan kişilere itibar etmeyiniz. Sürekli karşılaştığımız bu durum için uyarmak isteriz. Servis işlemi sonrası hiçbir muhatap bulamamak yada yanlış yapılan servis hizmeti sonrası işlemler size çok daha pahalıya mal olabilir.

Konya Yetkili Servisi, 0332 233 40 77

Durukan Teknik bünyesinde, Yetkili Servisi ve Yetkili Bayii olduğumuz markalar;

SUNNY Yetkili Servisi elton Yetkili Servisi intum Yetkili Servisi sheen Yetkili Servisi HUGIN Yetkili Servisi goldmaster Yetkili Servisi axen Yetkili Servisi woon Yetkili Servisi HI-level Yetkili Servisi conti Yetkili Servisi ICF Yetkili Servisi

HUGIN yeni nesil yazar kasa Yetkili bayii ve HUGIN Yetkili servisi, CONTI Yetkili servisi, ICF Ankastre Yetkili servisi
SUNNY Yetkili servisi, AXEN Yetkili servisi, WOON Yetkili servisi, ELTON Yetkili servisi, intum Yetkili servisi,
Goldmaster Yetkili servisi, HI-LEVEL Yetkili servisi
Küçük ev aletleri, Beyaz eşya ve Elektronik Yetkili Servisi KONYA - Durukan Teknik - 0332 233 40 77 (0507 480 58 60)


Sizin GÜVENLİĞİNİZ ve HUZURUNUZ için çalışıyoruz. Durukan Teknik

konya ev aletleri, beyaz eşya, klima servisi

Konya Beyaz Eşya Servisi & Eletronik & Küçük ev aletleri servisi

Arçelik, Beko, Vestel, Daikin, Bosch, Toshiba, Regal, Profilo ve diğer tüm beyaz eşya ve klima markaları için özel servis hizmetleri. Durkan Teknik Servis Hizmetleri, profesyonel ekiblerimiz ile her daim yanınızdayız.

Beyaz eşya servisi ve tamiri ne kadar. Klima bakım fiyatı?

Beyaz eşya servis ücretleri veya klima bakım ücretleri için kesin bir fiyat söylemek doğru olmaz. Yapılan işleme göre fiyatlandırma en doğrusudur. Servis sırasında klimanın gaz dolu olabilir, buzdolabı için yedek parça gerekebilir vb çözümlar için fiyat değişkenlik gösterir. Ortalama bir servis ücreti 40 TL ile 300 - 400 TL arasında olabilmektedir.


Bize arızanız veya bakımını istediğiniz eşyanızın marka ve modeli gibi bilgileri online olarak göndererek servis fiyat teklifi isteye bilirsiniz.
Servis Fiyat Teklifi Alın