yetkili servis adresi

Beyaz eşya servis ücreti

Beyaz eşya servis ücreti Teknolojinin bu kadar ileri olması ile ev ve işyerlerinde artık vazgeçemediğimiz beyaz eşya, elektronik eşyalarımız vardır. Yaşamın kargaşası içerisinde belki de farkında bile değiliz, beyaz eşya ve elektronik küçük aletleri o kadar çok kullanıyoruz ki artık onlar bir parçamız gibi. Bu aletlerden birinin arızalandığı durum da ne kadar önemli olduğunu daha da anlıyoruz. Bir an önce tamiri için hemen servis ile iletişime geçiyoruz ve aklımızda servis ücreti ne kadardır sorusu. Beyaz eşya servis ücreti kaç para, beyaz eşya bakım fiyatları gibi her türlü sorunuz için bize hemen ulaşın 0332 233 40 77. Beyaz eşya servis ücreti için teklif alabilirsiniz.

Beyaz eşya servis, bakım fiyatları

Beyaz eşyalar için servis fiyatları sabit değildir. Ortalama bir fiyat ile beyaz eşya servis ücretleri 50 TL ile 350 TL arasında değişebilir. Bu servis sırasında yapılan bakım, tamir veya parça değişimi gibi işlemler sonucunda farklılık gösterir. Buzdolabı servis ücreti, Bulaşık makinası servis fiyatı, Çamaşır makinası servis ücreti gibi tüm beyaz eşya servis ücretleri için online servis teklifi isteye bilirsiniz. Bize beyaz eşyanızın marka ve modelini vermeniz yeterli, sizin için en uygun fiyat teklifi sunulur. Dilerseniz kabul eder ve en hızlı şekilde profesyonel ekiplerimiz ile işleminiz tamamlanır. Beyaz eşya servis fiyatı öğrenmek için 0332 233 40 77 den de bize ulaşabilirsiniz.
Durukan Teknik Servis

İlginizi çekecek bir başka yazı
ara kısa

Sheen Tv Yetkili Servis »

Konya Yetkili Servisi

Durukan Teknik aşağıda yer alan markaların Konya'da tek Yetkili Servisi olarak hizmet vermektedir.
Lütfen kendilerini yetkili servis diye tanıtan özel firmalara itibar etmeyiniz.

SUNNY Yetkili Servisi elton Yetkili Servisi intum Yetkili Servisi HI-level Yetkili Servisi sheen Yetkili Servisi HUGIN Yetkili Servisi goldmaster Yetkili Servisi axen Yetkili Servisi woon Yetkili Servisi conti Yetkili Servisi ICF Yetkili Servisi

Konya Yetkili Servisi telefon numarası - 0332 233 40 77 (cep & whatsapp: 0507 480 58 60)