yetkili servis adresi

Konya Sunny Yetkili Servisi

Konya Sunny Yetkili Servisi Aldığınız tüm ürünler için yetkili servis hizmetlerinden faydalanmanız tüketici olarak sizin yararınıza olacaktır. Garanti kapsamında olan ürünlerin ilk montajlarının yetkili servislerce yapılması ve garanti belgesinin imzalanarak bu sürenin başlatılması önemlidir. Zira ilerde oluşacak bir arıza sonucu eğer montajı yetkili servis yapmamış ise garanti dışı kalabilirsiniz.

Bunun yanı sıra Sunny cihazınızda bir problem olduğunda eğer arıza kullanıcı sebebi değil ise ücretsiz tamiri ve orijinal parça değişiği yapılır.

Sunny markası Türkiye’de en büyük üç elektronik üreticisi firması arasında yer almaktadır. Her zaman müşteri odaklı üretime önem veren firma birçok ülkeye ’de ihracat yapmaktadır. Sadece Sunny markası ile değil farklı markalar ile de üretimi vardır. Bu markalar; Elton, intum, axen, woon.

Sunny Yetkili Servisi

Markaya ait olan elton, intum, axen ve woon markaları içinde yetkili servis hizmetini yapmakta garanti kapsamında ki işlemlerini sürdürmektedir.

Elton yetkili servisi konya

intum yetkili servisi konya

Axen yetkili servisi konya

Woon yetkili servisi konya

Sunny Servisi

Türkiye geneli oldukça geniş bir ağa sahip olan Sunny servisi müşterilerinin mutlu olması için çalışmaktadır.
Sunny yetkili servisi Konya’da tek Durukan Teknik dir.

Konya Sunny Servisi

Durukan teknik, Konya Sunny servisi ve alt markaları olan Elton, intum, axen ve woon için servis hizmeti vermektedir.

Aldığınız Sunny ürün grubu markalar için Sunny yetkili servisi Konya’da bizimle hemen irtibata geçebilirsiniz, 0332 233 4077.

İlginizi çekecek bir başka yazı
ara kısa

Axen Servisi »

Konya Yetkili Servisi

Durukan Teknik aşağıda yer alan markaların Konya'da tek Yetkili Servisi olarak hizmet vermektedir.
Lütfen kendilerini yetkili servis diye tanıtan özel firmalara itibar etmeyiniz.

SUNNY Yetkili Servisi elton Yetkili Servisi intum Yetkili Servisi HI-level Yetkili Servisi sheen Yetkili Servisi HUGIN Yetkili Servisi goldmaster Yetkili Servisi axen Yetkili Servisi woon Yetkili Servisi conti Yetkili Servisi ICF Yetkili Servisi

Konya Yetkili Servisi telefon numarası - 0332 233 40 77 (cep & whatsapp: 0507 480 58 60)